Apartamentos Llevant

Belangrijkste voorzieningen

  • The lagest option:
  • 4 gasten
  • 2 bedden
  • 1 slaapkamer

Locatie

    1-slaapkamer Apartamentos Llevant Port de Pollença biedt de nabijheid van een aantal toeristische attracties, zoals het Museu de Pollenca, gelegen op binnen 9 minuten wandelafstand. Dit appartement van 45 m² bevat een eigen balkon met daarnaast ligstoelen.

    De Parroquia Nuestra Señora de los Ángeles ligt op 700 meter ervandaan, terwijl een haven direct naast dit 1-badkamer appartement ligt. Apartamentos Llevant ligt op slechts 14 minuten te voet van de Pijnboomwandeling.

    Deze accommodatie is uitgerust met een woonkamer en biedt moderne faciliteiten zoals een flatscreen televisie voor een aangenamer verblijf. Om uw comfort te garanderen is er een apart toilet en een douche in dit appartement. Bovendien vindt u handdoeken in de badkamer.

    Apartamentos Llevant bevat zelfvoorzienende faciliteiten, zoals een kitchenette met een waterkoker, een grote koelkast en keukengerei. Het busstation Port de Pollenca ligt ook op 400 meter ervandaan. De accommodatie biedt de gasten wandelen en tennis te gebruiken, en heeft ook toegang tot een tennisbaan.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 02:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 12:00
    LicentienummerAT/1762

    Kameropties bij Apartamentos Llevant Port de Pollença

    Deze accommodatie is uitgerust met een woonkamer en biedt moderne faciliteiten zoals een flatscreen televisie voor een aangenamer verblijf. Om uw comfort te garanderen is er een apart toilet en een douche in dit appartement. Bovendien vindt u handdoeken in de badkamer.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Apartamentos Llevant Port de Pollença Badkamer foto Apartamentos Llevant Port de Pollença Kamer foto Apartamentos Llevant Port de Pollença Strand foto Apartamentos Llevant Port de Pollença Strand foto Apartamentos Llevant Port de Pollença Strand foto Apartamentos Llevant Port de Pollença Strand foto Apartamentos Llevant Port de Pollença Skyline foto Apartamentos Llevant Port de Pollença Keuken foto Apartamentos Llevant Port de Pollença Kamer foto Apartamentos Llevant Port de Pollença Kamer foto
    Appartement met een Slaapkamer

    Grootte: 45 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +

    Locatie bij Apartamentos Llevant Port de Pollença

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Apartamentos Llevant Port de Pollença

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Spanje

    Hotels in steden wereldwijd

    Veelgestelde vragen

    • Wat is de oppervlakte van Apartamentos Llevant?
      De grootte van Apartamentos Llevant is 45 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Apartamentos Llevant Port de Pollença